לאזור התוכן הראשי
פתיחת סרגל נגישות

אודות IMK

IMK מתמחה מזה יותר משלוש עשרה שנה בהקמת מערכות אינטרנטיות, מאתרים תדמיתיים ועד חנויות וירטואליות ומערכות מורכבות כגון ניהול טפסים דינמיים, ניהול ניוזלטרים, מערכות לניהול מבחנים, בניית אפליקציות ועוד.

 

אתם כלקוחות מקבלים את השירות המקצועי ביותר מבלי לעבור דרך מנהל מכירות, מנהל תיקי לקוחות או מנהל פרויקט. הלקוחות שלנו מדברים ישירות עם מי שמבצע את העבודה בין אם מדובר במתכנת או במעצב. 

אנו מאמינים כי אתר צריך להיות מותאם לצרכי הלקוח ולטעמו האישי ולכן שלבי הקמת האתר ייעשו בשיתוף מלא של בעל האתר, החל משלב העיצוב, באמצעות חשיבה משותפת על כל מאפייניו בהתאם למטרה לשמה מוקם האתר.
האתר ומערכת הניהול שלו נבנים בהתאם לצרכי הלקוח, ללא שימוש בתבניות עיצוב מוכנות !

השירות שאנו מספקים ללקוחותינו הינו אישי וצמוד ואינו נפסק גם לאחר העלאת האתר לאוויר, לכל שאלה או הבהרה.

 

הטכנולוגיות בהן אנו עושים שימוש הן העדכניות ביותר כאשר מה שמנחה אותנו בראש ובראשונה הם הצרכים של הלקוח. הטכנולוגיה היא אמצעי להשגת יעדי הלקוח ולא מטרה בפני עצמה.

 

כיוון שרוב הלקוחות שלנו הם מטבע הדברים לא אנשים מקצוע בתחום המחשוב, שמנו דגש רב על בנית מערכת ניהול תוכן שתהיה מצד אחד נוחה ופשוטה מאוד לשימוש אך תענה על כל צרכי הלקוח, גם אם הם מורכבים, מצד שני. 

עקומת הלימוד של המערכת לכן הינה קצרה מאוד. זו אחת הסיבות למשל שאנו לא עושים שימוש במערכות כגון wordpress שהיו יכולות לחסוך לנו הרבה מאוד עבודה אך מורכבות יותר לטעמנו עבור המשתמש.